KKK

KKK

ILUTULESTIK

MILLINE ILUTULESTIK? Ilutulestiku Keskus Arnika on valmis Teie soovide järgi tegema tõelise tulevärgi! Ilutulestiku õnnestumise nimel on vaja teada- mida ja kuidas õhku lasta. Leiame parima lahenduse, kui arvestame just Teie ürituse, asukoha ja võimalustega. Kogenud tulevõlurid oskavad üllatada nii päeval kui öösel, nii taevas kui maa peal! Vaata ilutulestiku liike.

MIKS TEHA ILUTULESTIKKU? See on võimalus teha üllatus või kingitus. Ilutulestik on alati oodatud ja sobib ürituste avamiseks, lõpetamiseks või mõne tähtsa hetke kaunistamiseks. Tooge sära inimeste silmadesse!

KAS AINULT PÜROTEHNIK VÕIB ILUTULESTIKKU TEHA? Lõhkematerjaliseaduse järgi on vanuste järgi lubatud kasutada erineva võimsusega ilutulestikke. Arnikal on suur valik valmis ilutulestikke mugavalt ühte kasti monteeritud. Toome Teile ilutulestiku kohale ja lihtsalt ühe süütamisega tunnete ennast tõelise tulevõlurina!

KUS ILUTULESTIKKU MÜÜAKSE? Üle kogu Eesti on avatud Arnika müügikohad. Mugav võimalus on säästa aega ja tellida ilutulestik aastaringselt just Teile sobivale aadressile. Suurim valik on meie e-poes.

MILLAL KUTSUDA PÜROTEHNIK? Kui soovite nautida kogenud pürotehnikute poolt midagi uut, erilist, võimast ja kordumatut, siis kutsuge Arnika tulevõlurid. Need ilutulestiku liigid, mida pürotehnikud oskavad ja tohivad taevasse lennutada on erakordselt suurejoonelised ja seda võimalust tasub proovida. 

MILLIST LUBA ON ILUTULESTIKUKS VAJA? Ilutulestiku Keskus Arnikale on Tehnilise Järelevalve Inspektsiooni poolt väljastatud ilutulestike korraldamise luba,  mis lubab korraldada kõiki võimalikke ilutulestikke. Meie kooskõlastame ilutulestiku aja ja koha politseis, päästeametis, kohalikus omavalitsuses ning vajadusel ka teistes ametites. Võtame kogu ilutulestikuga seonduva asjaajamise enda kanda.

ILUTULESTIKU KORRALDAMISE KOHT Ilutulestiku vaatajate turvalisus ja kauni tuleetenduse parim nähtavaus on meile väga oluline. Kõik Arnika ilutulestikud on kindlustatud võimalike kahjude vastu. Valime hoolikalt ohutu laskeplatsi ja soovitame ilutulestikku korraldada enne öörahu (puhkepäevale eelneval õhtul kuni kella 24.00 ja muudel päevadel kuni kella 22.00). 

KUIDAS ON KVALITEET GARANTEERITUD? Pikaajalised praktilised kogemused ja koolitustel omanadatud teoreetilised teadmised garanteerivad soovitud tulemuse. Kauba maaletoojatena suudame Teile pakkuda parima hinna ja kvaliteediga ilutulestikke.

MIKS VALIDA ARNIKA? Head kliendid on meid juba aastaid usaldanud ja ...