ILUTULESTIKU LISAVÕIMALUSED

ILUTULESTIKU LISAVÕIMALUSED

ILUTULESTIKU LISAVÕIMALUSED

Kahuri efektid. Olulise hetke võib muuta tähelepanuväärseks ehtsast kahurist lastav võimas kahuripauk. Tugevat pauku on kasutatud teatrietendustel, pulmades pruudi neiupõlvenime ärasaatmisel, suvepäevadel, ürituste avamisel ja lõpetamisel jne. Ehtsast kahurist saame tulistada ka värvilisi lendlevaid pabereid, sädemefontääne kuni 8 meetri kõrgusele või lennutada kõrgele taevasse Teie poolt valitud ilutulestiku efekte.

 

 

Raketiga nime ärasaatmine. Pulmades kasutatakse pruudi neiupõlvenime ärasaatmiseks ka raketti. Nimi seotakse raketi külge ja seejärel lennutatakse rakett kõrgele taevalaotusesse.

 

 

 

Taevalatern või kuumaõhupall (sky lantern)
Õhukesest paberist umbes meetrikõrgune latern, mille viib õhku põlema süüdatav seadeldis.
Kasutatakse erinevatel üritustel põnevuse lisamiseks ja pulmades pruudi neiupõlvenime ärasaatmiseks. Kasutamisel tuleb taevalaternat alguses veidi edasi-tagasi liigutada, et ta õhuga täituks. Seejärel süüdata ettevaatlikult süütamisala, hoides laternat õrnalt üleval, et paber ei süttiks. Kui taevalatern on kuuma õhuga täitunud (ca 2 minutit) siis võib ta õrnalt lahti lasta. Alati enne taevalaterna kasutamist kontrolli tuule tugevust. Tugeva tuulega ei pruugi taevalatern õhku tõusta. Taevalaterna kasutamiseks peab valima avara ala, et ta saaks vabalt lendu tõusta.

 

 

 

 

Paberikahur või konfetikahur. Tähtsate hetkede rõhutamiseks sobib kasutada ka paberikahureid. Pakume kuldseid, hõbedasi ja värvilisi paberitükke lennutavaid kahureid. Paberikahur hakkab tööle, kui teda lihtsalt veidi torust keerata. Paberikahurit kasutatakse nii sise- kui välitingimustes autasustamistel, etendustel, sünnipäevadel, stiilipidudel, karnevalidel või mõne olulise hetke kaunistamiseks. Tõeliselt mugav ja soodne võimalus säravat paberisadu nautida!

 

 

 

 

 

Õueküünlad. Pakume plekktopsis ja fooliumümbrisega küünlaid. Õueküünalde maksimaalne põlemisaeg on kuni 4-5 tundi. Külalised tunnevad ennast oodatuna kui kaunistate tee ääred, hoonesse sissepääsu või väljakud küünlasäraga. Õueküünlaid on hea kasutada tee juhatamiseks, veekogude kaunistamiseks ja maapinnale kujundite moodustamiseks (nimed, numbrid jne).​

 

 

 

Tulekiri. Tähtsa hetke jäädvustamiseks või sündmuse rõhutamiseks on võimalik süüdata tulekirjana number, nimi või mõni teine oluline kujund. Kiirelt süttiv tulekiri onvõimalus üllatada kallist inimest, noorpaari või ettevõtte töötajaid meeldejääva ja tähendusrikka sõnumiga. Pulmalistele soovitame punast või hõbedast südamekujutist.

 

 

 

 

 

Südamepommid. Need on taevas avanevad punased südamekujulised pommid. Kasutatakse tavaliselt pulmailutulestiku osana. Parima nähtavuse tagamiseks peaks korraga taevasse lennutama vähemalt 6 südamepommi, sest südamed avanevad erineva nurga all.

 

 

 

 

Tordivulkaanid. Kõige lihtsam võimalus igal pidupäeval väikest ilutulestikku nautida! Tordivulkaanid purskavad kuldseid sädemeid umbes poole meetri kõrgusele ja kestavad ühe minuti.